Ostujuhend

Selleks, et tellimus meie veebilehel õigesti asetada, palume teid lugeda selleks vajalike sammude loetelu.

1. Vali toode.

Vali soovitud stuudio, vali valige ajal ja tundide arv. Pärast valimist saad märkida, et stuudio hind muutub valitud alates kogusest tundi.

2. Lisa toode ostukorvi.

Kui oled stuudio hoolikalt valinud, kui te otsustate jätkata broneerimine, toote ostmise korral klõpsa nupule „Broneeri kohe“, mis tähendab, et toode lisatakse automaatselt teie virtuaalsele ostukorvile. Pärast seda toimingut toote edastatakse ostukorvi.

3. Kontrolli ostukorvi.

Kui soovid tutvuda kõigi kaupadega mis oled valinud on vaja lehekülge skrollida ülesse ja paremal küljel leiad ostukorvi ikooni. Sellele klõpsates näed toodete loetelu koos nende koguse ja maksumusega.

4. Ostu sooritamine.

Kui oled veendunud, et kaubad on ostukorvi korrapäraselt lisatud, pead ostu tegemiseks klikkima nupule „Jätka ostu“.

5. Ostuandmete lisamine.

Nüüd jõuad lehele kus pead ostu sooritamiseks lisada vajalikud andmed. Praeguses etapis peame sinult saama infot arve. Samuti saad sellel etapil „Lisainfo“ aknas kirjutada täiendavaid kommentaare, mis sinu arvates võivad meile tellimuse valmistamiseks olla kasulikud.

6. Makseviis.

Järgmine samm on makseviisi valik. Tellimuse eest tasumiseks on võimalik kasutada pangalinki. Klikates pangalingile, suunab see valitud internetipanka. Sisestades kasutajatunnuse ja paroolid siseneb Ostja oma internetipanka, kus on nähtav juba täidetud maksekorraldus. Maksekorralduses on kirjas summa, mis kuulub tasumisele veebileheküljelt ostetud toodete eest.
Pärast makse sooritamist saad arve e-postile. Meie kodulehel pangatehingud viiakse läbi MakeCommerce Maksekeskus AS poolt. Selle makseviisi valimiseks vali loendist sobiv pank.

Samuti saab tasuda sularahas.

Meie kodulehel aktsepteerime makseid eurodes.

7. Esita tellimus.

Pärast kõiki samme, pead tellimuse esitama ainult klõpsates nupule „Esita tellimus“ ja seejärel saadetakse tellimus tööle. Alustame kohe sinu tellimuse täitmist.