Stuudiod

Stuudiod

Näitan kõiki 5 tulemust

 • MODERN

  Avar minimalistlik saal suurusega 66 ruutmeetrit valge tsükloraamiga. Saalis on kolm suurt akent ja palju valge-, must-, halli- ja kollasevärvi kardinaid. Saalis on suur must-valge liikuv kaar. Soovi korral saali saab kombineerida KLASSIKA saaliga. Lae kõrgus 4 meetrit.

  35
  Broneeri
 • CLASSIC

  Avar ja stiilne 66 ruutmeetri suurune saal, kus on klassikaline sisustus, parkett, seinalistud, peeglid ja lühtrid. Kolm suurt akent pakuvad teile päevavalgust kogu päeva jooksul. Soovi korral saali saab kombineerida MODERN saaliga. Lae kõrgus 4 meetrit.

  35
  Broneeri
 • ART

  Saal suurusega 45 ruutmeetri, kus on palju päikesevalgust, palju detaile, erinevaid dekoratsioone ja tekstuure. Saalis on molbert koos värvide ja pintslitega. Suur hulk kipskujusid.

  35
  Broneeri
 • Stuudio A

  Suur valgusküllane maast laeni akendega möbleeritud tuba. Pool saalist on heleda puitpõranda ja heleda interjööriga. Saali teine osa on tumeda põrandaga ja jaguneb 5 tsooniks. Võimalik on kasutada tekstuurseinu (betoon, puit, tellis, tapeet). Stuudios on korv- ja disainmööbel.
  Pindala: 84 m².
  Lagede kõrgus: 3 m².
  Lisateabe saamiseks tutvuge meie videotuuriga.

  35
  Broneeri
 • Stuudio B

  Kahe täiendava fototsooniga (metallist ja betoonplaatidest seinad) erineva pabertapeediga valgusküllane saal. Saal on varustatud valgustitega.
  Pindala: 40 m².
  Lagede kõrgus: 3 m².
  Lisateabe saamiseks tutvuge meie videotuuriga.

  20
  Broneeri